НовиниПрезидент презентував План Перемоги українцям. Що в ньому?

Президент презентував План Перемоги українцям. Що в ньому?

-

Президент презентував План Перемоги українцям. Що в ньому?

План Перемоги Володимира Зеленського – це чітка стратегія, в якій окреслено, що Україна та партнери можуть і повинні зробити, розповіли в партії «Слуга Народу».

Як розповіли в партії «Слуга Народу», Президент Володимир Зеленський у парламенті представив народу України довгоочікуваний План Перемоги. Цей План містить п’ять пунктів і три таємні додатки, які розраховані за часом. Перші чотири – це час війни, щоб її завершити. П’ятий пункт – на час після війни, щоб гарантувати безпеку. Верховна Рада України цілком й одноголосно підтримала План Перемоги і вже включилась в його реалізацію.

«План Перемоги України – це план посилення нашої держави, посилення наших позицій. Щоб бути достатньо міцними у завершенні війни. Щоб Україна була з усіма мускулами. Цей План можливо реалізувати. Це залежить від партнерів», – наголосив Президент України Володимир Зеленський.

Глава держави додав, що початок руху за Планом Перемоги означатиме можливість завершити війну не пізніше наступного року.

В партії «Слуга Народу» говорять, що важливо вже зараз приступити до виконання Плану перемоги, як всередині України, та і на міжнародному рівні.

«План дуже сильний і важливий, але необхідно, щоб вже почали його виконувати і допомагали нам у цьому всі наші демократії, інші країни, не вигадуючи історії, чому не можуть», – говорять в партії «Слуга Народу».

П’ять пунктів Плану Перемоги

У партії «Слуга Народу» пояснили, що перший і дуже важливий пунктце запрошення України в НАТО. За словами Президента Володимира Зеленського, цей пункт має бути виконаний вже зараз: «Це визначеність, як партнери бачать місце України в архітектурі безпеки».

Другий пункт оборона. У ньому йдеться про зміцнення української обороноздатності, що базується на допомозі партнерів, зокрема в комплектуванні бригад ЗСУ, посиленні ППО, спільному збитті російських дронів і ракет, інвестиціях в українське оборонне виробництво, знятті обмежень на застосування далекобійної зброї, наданні відповідних далекобійних можливостей і супутникових даних та інформації від розвідок у реальному часі.

«Це незворотне зміцнення української оборони проти агресора», – наголошує Президент Володимир Зеленський. Оборонний пункт Плану має таємний додаток, і до нього мають доступ саме ті партнери, які мають відповідний військовий потенціал допомоги.

Третій – стримування. Україна пропонує розмістити на своїй території комплексний неядерний стратегічний пакет стримування, який буде достатнім для захисту країни від будь-якої воєнної загрози з боку Росії. Цей пункт можна забезпечити шляхом фінансування у межах уже укладених безпекових угод із партнерами та визначених обсягів фінансової підтримки.

Четвертий – стратегічний економічний потенціал. Як пояснюють в партії «Слуга Народу», Україна пропонує стратегічним партнерам укласти спеціальну угоду щодо спільного захисту наявних критичних ресурсів, спільного інвестування та використання їхнього економічного потенціалу. Ідеться про природні ресурси та важливі метали ціною у трильйони доларів США, зокрема уран, титан, літій, графіт.

«Економічне зростання України. Економічне посилення Євросоюзу заради економічної й багато в чому безпекової автономії Європи», – наголошує Президент Володимир Зеленський.

П’ятий безпековий. Він розрахований на післявоєнний час та передбачає, що у разі згоди партнерів заміщення окремих військових контингентів збройних сил США, які дислоковані у Європі, українськими підрозділами.

«Цей План не лише про силу та героїзм. Він про виклики, які нам доведеться пройти разом. Вистояти під натиском, тримати оборону на дипломатичному фронті», очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Президент України Володимир Зеленський акцентував, що План Перемоги вже представлений  міжнародним партнерам, і вже зараз команди зосереджені на його деталізації заради дієвої підтримки.

«План Перемоги – це гарантія, що божевільні в Кремлі втратять можливість продовжувати війну. Тому План Перемоги є мостом до реалізації Формули миру і шляхом до чесної дипломатії», – підсумував Глава держави Володимир Зеленський.

В партії «Слуга Народу» говорять, що для України важливо сьогодні максимально комунікувати формулу справедливої перемоги, справедливого миру, яку представив Володимир Зеленський.

«Перші чотири пункти Плану перемоги, який представив напередодні Володимир Зеленський, уже почали виконуватись. Час відліку військово-політичних рішень пішов від початку осені, коли документ був представлений партнерам у США та європейських столицях», – сказали в партії «Слуга Народу».

План Перемоги об’єднав український парламент

Як розповіли в партії «Слуга Народу», після презентації Президент Володимир Зеленський залишив голові Верховної Ради Руслану Стефанчуку паперову версію Плану Перемоги та обговорив з керівниками фракцій та парламенту шляхи спільної роботи заради реалізації Плану Перемоги. Обговорення тривало близько двох годин.

Президент закликав всіх в Україні до єдності, щоб переконати партнерів допомогти виконати цей План: «Маємо провести другий Саміт миру – результативний, який поставить крапку у війні. План Перемоги є мостом до такого Саміту миру».

«План Перемоги є мостом до реалізації Формули миру і шляхом до чесної дипломатії», – Глава держави Володимир Зеленський.

У партії «Слуга Народу» наголошують, що український парламент одноголосно підтримав презентований План Перемоги та єдиний у своєму намірі щодо сприйняття і реалізації тих положень, які закладені в цьому Плані.

«Усі присутні на зустрічі підтримали План перемоги. Це ще раз підтверджує, що План перемоги – абсолютно реалістичний документ, який об’єднує суспільство в питаннях нашої боротьби і нашого майбутнього», – говорять в партії «Слуга Народу».

Голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк вважає, що завдяки Плану Перемоги, стримування Росії від агресії можливе і щодо України, і щодо всієї Європи: «Цей План не лише про силу та героїзм. Він про виклики, які нам доведеться пройти разом. Вистояти під натиском, тримати оборону на дипломатичному фронті й, головне, знаходити в собі сили продовжувати, коли здається, що більше не можеш».

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам