Доставка пенсій трохи здорожчає

0

Тарифи на доставку пенсій компанією «Укрпошта» у середньому за рік збільшаться на 11% — таке компромісне рішення затвердив Кабінет міністрів. Про це в Facebook повідомив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

«Сьогодні (31 березня) Кабмн затвердив компромісне рішення щодо тарифів на доставку пенсій та «Укрпошта» продовжить доставляти пенсії по всій території нашої країни до кінця 2021 року. Тариф у середньому за рік збільшиться на 11%, а це означає, що 3,5 мільйона пенсіонерів і понад 65000 співробітників нашої компанії будуть сьогодні спати трохи спокійніше», — написав він.

У компанії Укрпошта уточнили, що з 1 квітня 2021 року вартість послуг у містах становитиме 1,3% від суми відповідної виплати проти 1,15% та в селах і смт — 2,65% проти 2,3%.

«Ці тарифи жодним чином не перекладаються на пенсіонерів чи осіб, які отримують соціальні грошові виплати. Водночас, додаткові кошти, які отримає Укрпошта після введення в дію нових тарифів, будуть спрямовані на фонд оплати праці листонош, чиї заробітні плати були збільшені в вересні 2020 року та січні 2021 року після перегляду мінімальної заробітної плати», — додали в Укрпошті.

Укрпошта у 2018 і 2019 рр. порушувала питання збитковості тарифу на доставку та виплату пенсій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь