Карантин в Україні буде продовжений до винайдення вакцини від Covid-19

- Advertisment -

Карантин в Україні буде продовжений до винайдення вакцини від Covid-19

Вадим Шулешко
В Україні карантині обмеження будуть продовжувати до тих пір, поки не буде знайдено протокол лікування чи вакцина від Covid-19. В такому випадку уряд сподівається на те, що можна буде управляти летальністю захворювання.
Про це із посиланням на прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля повідомляє «Новое Время»
«Поки ми бачимо, що і червень, і липень ми проживемо в карантинних обмеженнях. У більших або менших, але ми від них не відмовимося. Більш того, ми будемо жити за карантинних обмежень до тих пір, поки не знайдемо протокол лікування, ліки, вакцину або щось, що зможе нам (допомогти) управляти летальністю »
За його даними, летальність коронавірусу в Україні на сьогодні становить 2,5-2,9%. А в разі класичного грипу це до 1%, близько 0,8%. Так, показник в разі Covid-19 майже втричі більше.
За словами Дениса Шмигаля, зараз завдання влади — довести країну з найменшими втратами до моменту знаходження ліків. Тільки тоді, на його думку, можна повністю зняти карантин.
«До цього часу ми будемо жити в режимі збереження кожного людського життя. І тут вже починаються морально-етичні проблеми, які зіставляються з проблемами економічними, і необхідно постійно шукати якийсь баланс, щоб не угробити економіку. І одночасно — врятувати якомога більше людських життів , незалежно від віку, статі, в якому стані знаходиться людина. Але це вища цінність, безумовно «, — заявив Шмигаль.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Достойное вниманияСВЯЗАННЫЕ
Рекомендуется Вам