Коронавірус дійшов до України

0

Аліна Бєломийцева

Сьогодні, 3 березня, було зафіксовано перший випадок коронавірусу на території України. Спочатку це була непідтверджена інформація, але головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив на брифінгу, що у місцевого жителя Чернівецькій області було виявлено вірус Covid-19.

 

Хворим виявився чоловік, який разом із дружиною повернувся з Італії. В Італії та на Державному прикордонному пункті були проведені температурні скринінги. У сім’ї буквально через два дні після самоізоляції виникли симптоми вірусу. Чоловік одразу ж звернувся до сімейного лікаря, який його проконсультував і дав рекомендації. Він виконував всі рекомендації лікаря, але в ввечері 29 березня йому погіршало. Швидка медична допомога забрала його до спеціальної госпітальної бази, яка визначена наказом Управління охорони здоров’я Чернівецької області. Під час медичного огляду у нього взяли біологічні матеріали для дослідження. « Спочатку 1 березня був проведений швидкий тест на грип А і Б, після цього одразу зробили тестування на грип методом полімеразної ланцюгової реакції і забрано проби, які доставлені до вірусологічної лабораторії у Центр громадського здоров’я МОЗ»,- повідомив Віктор Ляшко.

Спочатку в Україні було виявлено 4 випадки хворих на коронавірус, але сьогодні цей діагноз підтвердилася тільки в однієї людині. «Ми одразу почали працювати з людьми, які контактували з хворим, а також продовжує працювати у визначеному штатному режимі. У нас вже є відпрацьований алгоритм дій», — підкреслив заступник міністра охорони і здоров’я України.

Нагадуємо, що раніше ми писали про основні рекомендації профілактики захворювання, яких слід дотримуватися.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь