На острові Хортиця триває реконструкція

0

Великий проект з реконструкції на острові Хортиця не зупиняється. Триває реконструкція на Кургані Єдності, Музеї історії запорозького козацтва та «Козацькому колі». Зараз, коли проект ще не завершено, все виглядає не занадто привабливо, але це лише під час конструкції.

Наразі роботи сфокусовані декількох об’єктах на національному заповіднику Хортиця, один з яких потребує швидкого виконання робіт через погану погоду та загрозу руйнування – Музей історії запорізького козацтва. Перед початком реконструкції проблеми були помітні неозброєним оком — тріщини в стелі, затікання води, псування унікальних експонатів і навіть сталактити на стелі! Наразі проривними темпами реставрують саму будівлю. Наразі працівники музею мають великі сподівання, що реконструкція допоможе відновити їхню роботу і музей знову відчинить свої двері для великої кількості відвідувачів та туристів.

Звичайно у кожному будівництві присутні ризики та компроміси. Одним з таких компромісів стало зрізання верхівки Кургану Єдності. Наразі вже сформовані доріжки, по яким зручно буде підійматися на курган, а оглядовий майданчик ще в процесі конструкції. В соцмережах люди обурились факту зрізання верхівки Кургану Єдності. Наразі частину верхівки дійсно обрізали з метою формування майданчику, на якому зможуть збиратися люди. 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь