НовиниПроти ліквідації комісії: запорізькі екоактивісти звернулись до голови міськради...

Проти ліквідації комісії: запорізькі екоактивісти звернулись до голови міськради та депутатів

-

Проти ліквідації комісії: запорізькі екоактивісти звернулись до голови міськради та депутатів

Анна Перекрест

Неформальне об’єднання екоактивістів “Екокоаліція Запоріжжя” направили відкрите звернення до міського голови Запоріжжя та новообраних депутатів з проханням не допустити ліквідації профільної комісії з екології.

Про це розповіла голова громадської організації Олеся Крамаренко в ефірі програми “На часі” Українського радіо Запоріжжя. У зв’язку із формування у міській раді постійних депутатських комісій екоактивісти Запоріжжя просять не допустити ліквідації комісії з екологічних питань і передбачити створення цієї комісії на період роботи депутатів 8-го скликання.

Відповідне звернення підписали сім запорізьких екоактивістів та розмістили в соціальній мережі з закликом небайдужих запоріжців долучитися до ініціативи. Її необхідність Олеся Крамаренко пояснила наступним: “За інформацією одного з депутатів міської ради до нас дійшла інформація про те, що наразі існує проблема – депутати нового скликання не бажають йти працювати в екологічну комісію. І за такої ситуації тепер обговорюється можливість або ліквідації цієї комісії, або приєднання її до однієї з семи інших.”

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам