Рік медицини та підприємництво для всіх

0

Олександра Ган

В минулий четвер, 18 березня, в Запорізькій обласній раді відбулося пленарне засідання першої сесії восьмого скликання. Засідання було бурхливим – депутати від партії ОПЗЖ обурювались, що їх не запросили на попереднє обговорення проектів рішень та дуже пізно надали документи по порядку денному сесії.

Тим не менш, засідання відбулося. Загалом на порядок денний пленарної сесії було винесено 147 питань, а рішення депутати встигли прийняти по 164 питанням. Така кількість обумовлена тим, що останнє засідання проводилося наприкінці минулого року і за цей час накопичилось чимало проблем, які потребували негайного вирішення.

На сесії депутати розглянули низку кадрових питань та внесли зміни до обласного бюджету. Зокрема, на оснащення навчальних кабінетів планується виділити майже 57 мільйонів гривень, ще 13 – на облаштування медичних амбулаторій, решта буде витрачена на закупівлю шкільних автобусів.

Голова Запорізької облради Олена Жук нагадала, що цей рік оголошено роком медицини. Тому значну суму — 10 млн грн — спрямують на реконструкцію інфекційно-боксованого відділення 5-ї дитячої лікарні. Стільки ж піде на потреби судово-медичної експертизи, ще 5 мільйонів вартуватиме нове медичне обладнання для обласної дитячої лікарні.

Крім того, депутати заявили про намір реконструювати дві підстанції «швидкої допомоги». На це з бюджету області виділять 761 тис. гривень. В цілому депутати облради перерозподілили майже 214 млн грн обласного бюджету.

Також на сесії затвердили Комплексну програму підтримки малого та середнього бізнесу. Загальний бюджет програми – понад 1,1 млн грн, вона розроблена на 2021-2023 роки. Її розробка – це результат спільної роботи підприємців, місцевого самоврядування та державної влади. Фінансування програми передбачено коштом обласного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел, які не заборонені законодавством.

Мета цієї програми – відкрити нові можливості для підприємців. Це підвищення рівня конкурентоспроможності місцевих товаровиробників, розширення доступу до фінансових ресурсів, підвищення якості комунікацій та багато інших пунктів, завдяки яким підприємництво стане можливим для всіх.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь