НовиниРосія використовує доступ до води як засіб тиску на...

Росія використовує доступ до води як засіб тиску на цивільних у Мелітополі

-

Росія використовує доступ до води як засіб тиску на цивільних у Мелітополі

На тимчасово окупованій території Запорізької області, у місті Мелітополь, окупаційна адміністрація організувала вибіркову роздачу питної води. Про це повідомив Центр національного спротиву.

За інформацією ЦНС, у район Авіамістечка було доставлено партію бутильованої води. Проте доступ до неї отримали виключно особи з російськими паспортами. Мешканців, які відмовилися прийняти громадянство держави-окупанта, фактично позбавили можливості задовольнити базову життєву потребу.

Організаторами цієї «акції» є представники окупаційної влади, місцеві колаборанти та члени партії «Єдина Росія». Такі дії — це приклад грубого порушення норм міжнародного гуманітарного права, їх можна кваліфікувати як воєнний злочин.

Центр національного спротиву закликає міжнародні організації звернути увагу на факти шантажу та дискримінації цивільного населення, що перебуває під окупацією, та вжити належних заходів для протидії таким практикам.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам