НовиниУкраїна з наступного понеділка може перейти у «жовту» зону

Україна з наступного понеділка може перейти у «жовту» зону

-

Україна з наступного понеділка може перейти у «жовту» зону

Міністерство охорони здоров’я ініціює введення жовтої зони карантину по всій країні. Повідомляється, що Україна перейде в жовту зону вже наступного тижня. Про це в понеділок, 6 вересня, заявив глава МОЗ Віктор Ляшко в ефірі каналу “Україна 24”.

“МОЗ подав відповідне подання Кабміну. На цьому тижні буде скликано комісію техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка розгляне звернення. Швидше за все, з понеділка Україна опиниться в жовтій зоні епідемічної небезпеки”, – розповів глава МОЗ. 

Він уточнив, що сьогодні Україна перевищила індикатори, які можуть перенести Україну із зеленої зони в жовту. При цьому Ляшко запевнив, що підстав для введення червоної зони карантину поки немає.

“У нас адаптивний карантин передбачає, що ми переходимо на жовтий рівень відразу всією країною. Надалі, коли діятиме жовтий  рівень, відбуватиметься регіональний розподіл – десь буде жовтий, десь помаранчевий, а у деяких регіонах навіть червоний рівень епідемічної небезпеки. Зараз підстав для введення червоного рівня немає у жодному з регіонів України”, – пояснив міністр.

У свою чергу головний санітарний лікар Ігор Кузін прогнозує, що в червону зону Україна перейде в листопаді, через що буде введений локдаун.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам