Українці створили петицію з проханням заборонити використання та продаж піротехнічних засобів

0

На сайті президента України 4 січня 2021 року була зареєстрована петиція під назвою «Заборона використання та продажу піротехнічних засобів в Україні». Якщо протягом 90 днів вона отримає підтримку 25 тисяч українців, її направлять на розгляд президентові.

«Щороку в новорічну ніч соціальні мережі рясніють повідомленнями про те, що люди і тварини страждають від використання феєрверків, петард та інших піротехнічних засобів. Шкода, яку завдають піротехнічні засоби, величезна. Людям, що пройшли АТО, звуки вибухів нагадують війну, це завдає колосальної шкоди їх психічному здоров’ю. Для малечі — це і фізичне насильство, і знущання над здоров’ям. Для тварин — величезний стрес, жах та їхнє вбивство», — зазначає ініціатор петиції Ксенія Триняк.

Автор петиції констатує, що наразі використання піротехнічних засобів в Україні регулюється постановою 3 серпня 2011 року № 839, але не виконується, не перевіряється і не регулюється органами захисту населення.

Президента України Володимира Зеленського просять розглянути і прийняти ряд законопроектів про заборону продажу та використання піротехнічних засобів.

1. Заборонити продаж і використання таких піротехнічних пристроїв як: салюти,  хлопавки, петарди, фаєри, стробоскопи та інші.

2. Заборонити продаж і використання піротехнічних пристроїв, які перевищують норму шуму в 70 Дцб, встановлену статею 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення».

3. Запровадити кримінальну відповідальність за незаконний продаж піротехнічних засобів, які можуть нанести шкоду життю людей і тварин, їхньому здоров’ю — як фізичному, так і психічному.

4. В період свят організувати патрулювання стадіонів, скверів та парків на випадок використання піротехнічних засобів.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь