В Україні запустили кампанію про якість освіти в школах

0

Державна служба якості освіти розпочала інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах.

Метою кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти школі стати кращою.

«Інформаційною кампанією ми хочемо донести, що якісна школа є результатом спільних зусиль усіх учасників освітнього процесу — засновника, який забезпечує ресурсами, директора, який постійно вдосконалює якість освітньої діяльності школи, вчителів, які розвиваються, щоб надавати якісну освіту, мотивованих учнів та батьків, які беруть участь у розвитку школи. Дослідження, яке ми провели, готуючи цю кампанію, показало, що, наприклад, директори не завжди розуміють свою роль у підвищенні якості освіти», – зазначає голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак.

У межах кампанії створено інформаційний сайт та анімовані відеоролики про те, що таке якісна освіта.

Також на сайті сказано, що поліпшення якості освіти може бути реалізоване через самооцінювання або проходження інституційного аудиту – нової процедури зовнішнього оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти вивчають освітні та управлінські процеси.

Крім того, батькам пропонується низка прикладів, як можна долучитися до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати навчальний заклад.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь