В Запоріжжі відкрилася виставка «Від сесії до сесії»

0

В Запорізькому обласному художньому музеї були представлені роботи студентів та викладачів запорізьких вишів. Ця виставка відкрилася під назвою «Від сесії до сесії» за ініціативою Інги Янкович.

Виставка проходила у три етапи: перший єтап — відбір картин у навчальних закладах , другий — виставка і останній — конкурс та нагородження переможців.  Наставники конкурсу підкреслююсть, що основними завданнями конкурсу є розвиток творчої обдарованості молоді та сприяння реалізації їхніх здібностей, а також підвищення престижу творчих спеціальностей та залучення провідних мистецтвознавців та художників до активної роботи зі студентами.

Поліна Лаврова

На виставці-конкурсі було представлено чимало картин, які просто вражають: від графічних робіт до абстракціонізму та поп-арту.  Чого варта лише картина Поліни Лаврової, яка була зроблена із цвяхів та ниток. Ця графічна техніка в сучасному мистецтві називається стрінг-арт.  Студентка розповіла, що для однієї картини вона використовує більше кілограма цвяхів та кілька котушок ниток. Також художниця створює свої картини тільки на якісному дереві.

Виставка  триває до 28 березня. Вхід вільний. Тож всі жителів Запоріжжя мають можливість зануритися в творчий світ молодих художників.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь