НовиниЧи планується у Запоріжжі відкриття «McDonald's»

Чи планується у Запоріжжі відкриття «McDonald’s»

-

Чи планується у Запоріжжі відкриття «McDonald’s»

Від початку повномасштабного вторгнення РФ 180 компаній припинили свою діяльність у Запорізькій області, серед них й «McDonald’s». Голова ЗОВА Іван Федоров в інтерв’ю «Главкому» розповів, чи планує мережа швидкого харчування повертатися до Запоріжжя.

Як зазначив Федоров, усі крупні заводи з виробничими потужностями залишились і продовжують працювати на території міста. Натомість торгівельні компанії, виробники хліба, продуктів харчування, продавці металопродукції пішли з ринку.

«Їх досить багато, вони сплачували сотні мільйонів гривень податків. Поки що нам не вдається домовитися з McDonald’s, щоб вони повернулися до міста. Але переговори тривають. Також із Запоріжжя вийшов Auchan, у них щось не складалося з економікою», — сказав посадовець.

Однією з найбільших проблем прифронтового міста Федоров назвав дефіцит кадрів. За його словами, значна частина населення виїхала з Запоріжжя, яке розташоване у 45 км від лінії фронту, ще частина – мобілізувалася до Збройних сил.

Медіа «Vgorode.ua» вдалося зв’язатися з пресслужбою «McDonald’s». Представники компанії пояснили журналістам, що відмовляються відкривати заклади через часті повітряні тривоги у Запоріжжі.

Довідка. На початку повномасштабного вторгнення мережа «McDonald’s» призупинила роботу в Україні через ймовірну небезпеку для працівників та відвідувачів. Та вже навесні 2022 року заклади компанії почали відкриватися у містах, віддалених від зони бойових дій. Так, в кінці квітня 2023 року «McDonald’s» відкрився у Дніпрі, куди і їздять смакувати бургерами запорізькі любителі фаст-фуду.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам