НовиниДепутатські плани

Депутатські плани

-

Депутатські плани

Не всі виборці знають про те, що депутати, яких вони обирають можуть отримувати субвенції, котрі мають витратити на певні проєкти з благоустрою своїх округів.

Інформацію про обсяги субвенції обробив та оприлюднив Запорізький проект розслідувань. Якщо дивитись на загальний обсяг субвенції, то вона становить приблизно 3,3 мільярда гривень. На Запорізьку область мають виділити – 155 мільйонів.  

Що заклали у план депутати:

Юлія Яцик, 79 округ (Енергодар, Василівка, Дніпрорудне та райони довкола них з західного краю області) – 20 мільйонів. Серед цих 20 мільйонів виділили: 5 мільйонів на ремонт центральної площі в Кам’янці-Дніпровській і 5 мільйонів на реконструкцію міського парку у Василівці. Залишок у 10 мільйонів розподілили на системи цифрової мамографії в лікарні Василівки, Енергодара і Дніпрорудного. 

Марія Нікітіна, 82 округ (Запорізький район й інші райони з північного краю області) – 17,9 мільйона гривень. Гроші підуть на капремонти в школах і лікарнях, придбання харчоблоків для них, по усьому округу нардепки.

Сергій Штепа, 77 округ (Шевченківський район Запоріжжя) – 16,4 мільйона. Гроші планують витратити на багато невеликих ремонтів-реконструкцій доріг, освітлення, огорож шкіл по тій частині району, яка… ну, не дуже парадна і презентаційна, а дещо периферійна – в приватному секторі ДД, по той бік траси, на Зеленому Ярі.

Генадій Касай, 74 округ (Олександрівський і Комунарський райони Запоріжжя) – 14,24 мільйона. Гроші мають піти переважно на спортивний майданчик в 110-й школі на Южному мікрорайоні, на придбання кисневих концентраторів в лікарню на Космос, і на різний благоустрій. 

Сергій Мінько, 80 округ (Мелітополь і Мелітопольський район) – 12 мільйонів. Більша частина суми, 10 мільйонів, піде на будівництво оздоровчого центру з льодовою ареною в Мелітополі. 

Павло Мельник, 81 округ (Токмак, Приморськ, Кирилівка та інший південний захід області) –  10,34 мільйона.  5,6 мільйона піде на будівництво нового футбольного майданчика в Приморську. Інше – приблизно порівну на школи й лікарні Токмака й Приморська.

Роман Соха, 75 округ (Заводський і Дніпровський райони Запоріжжя) – 7,7 мільйона. Майже всю суму витратять на зовнішнє освітлення й огорожі в школах та декількох вулицях Павло-Кічкаса. Дніпровському району з цих коштів нічого не дістанеться. 

Євгеній Шевченко, 76 округ, (Вознесенівський і Хортицький райони Запоріжжя)  – 3,12 мільйони, на капремонти художньої школи і бібліотеки на Бабурці.

Олександр Пономарьов, 78-м округ, наразі з 0. Його обрали в Бердянську і прилеглих районах. В минулому скликанні він був в лідерах за розмірами цієї субвенції по всій Україні. Зараз він обраний від партії ОПЗЖ, яка в опозиції до уряду й Зеленського. Субвенції на його округ немає.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам