НовиниДітей з Мелітополя хочуть відправити в табір до анексованого...

Дітей з Мелітополя хочуть відправити в табір до анексованого Криму

-

Дітей з Мелітополя хочуть відправити в табір до анексованого Криму

Дітей із тимчасово окупованого Мелітополя російські загарбники зібралися відправити до табору “Артек”, який знаходиться в анексованому Криму.

За словами самопроголошеної гауляйтерки Мелітополя Галини Данильченко, влада Криму вже виділила 50 путівок на відпочинок та оздоровлення мелітопольських дітей.

Пізніше стало відомо, хто отримає таку “честь”. Гауляйтери вирішили використати путівки для заохочення своїх відданих посібників. Тож запропонували оздоровити дітей на Чорному морі поліцейським-зрадникам. Однак дружини колаборантів відправляти дітей на курорт не бажають. Вважають, що це надто небезпечно.

Очевидно, проросійська влада вирішила, що мелітопольські діти моря ніколи не бачили, чи, швидше за все, готують черговий звіт про допомогу “братському народу” під набридлими всіма гаслами, що “Росія своїх не кидає”.

Ось тільки Галина Данильченко забула уточнити, що наприкінці червня в “Артеку” стався спалах коронавірусу. Заражених вихованців госпіталізували, а всіх, хто з ними контактував, ізолювали, пише “Ріа-Мелітополь”.

 

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам