Для людей з обмеженими можливостями

0

З 1 грудня 2020 року стартував інклюзивний проєкт «InTouch» with disabled persons / «На зв’язку» із людьми з обмеженими можливостями», який направлений на онлайн бізнес-освіту для таких людей. Проєкт реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, в рамках програми від Black Sea Trust for Regional Cooperation (BST) «COVID-19: Civil Society Resilience and Sustainability – Ukraine», Регіональним фондом підтримки підприємництва в Запорізькій області.

Цей спільний інтерактивно-освітній проєкт має на меті не тільки навчити людей з інвалідністю писати бізнес-плани, навчити діджитал-маркетингу, навчити створювати успішні грантові заявки до донорів, які підтримують запуск стартапів, але й допомогти знайти однодумців, розробити спільну бізнес-стратегію, знайти потенційних партнерів.

В рамках проєтку, розроблено освітню платформу, де розміщено онлайн-уроки. Після кожного модуля на учасників очікує цікаве практичне завдання із пройденої теми:

1-й модуль – «Що таке підприємництво, соціальний бізнес»

2-й модуль – «Нові бізнес-ідеї, інновації та світові тренди»

3-й модуль – «Фандрайзинг, гранти, донорські програми»

4-й модуль – «Основи бізнес-планування. Бізнес-план та його ключові складові»

5-й модуль – «Куди подавати бізнес-план, як використовувати бізнес-план»

6-й модуль – «Он-лайн підходи (діджитал підходи) до ведення бізнесу»

7-й модуль – «Просування бізнесу у соціальних мережах»

Після проходження освітніх модулів, уроків та завдань, на учасників проєкту очікуватиме персональне/групове менторське наставництво щодо адаптації набутих знань та написання якісного бізнес-плану або аплікаційної заявки до донора. Бенефіціари проєкту вже активно проходять навчання на платформі, з деякими вже проводиться персональний менторинг онлайн, щодо написання якісного бізнес-плану або грантової заявки.

В рамках проєкту було організовано «освітнє пространство» на базі офісу організації Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області для цільової аудиторії проєкту. Для того, аби ті, хто не зміг з технічних причин пройти онлайн-навчання (не розуміється у комп’ютері або немає, кому підказати, або взагалі немає гаджету), їх консультанти-ментори проєкту навчають в офісі організації на комп’ютерах, звісно, слідуючи всіх заходів карантинних обмежень.

Мета цього 4-місячного проєкту – навчити людей з інвалідністю веденню малого бізнесу, навчити писати грантові проєктні заявки та отримувати фінансування для власного стартапу. Це інтерактивний проєкт, завдяки ньому люди з інвалідністю будуть не тільки навчатись, але й спілкуватись, знаходити однодумців, розробляти бізнес-стратегії, соціалізуватись.

Всі освітні заходи – безкоштовнi. Просимо всіх охочих звертатися до Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь