НовиниДо Умані вже прибули понад 3 тисячі паломників-хасидів

До Умані вже прибули понад 3 тисячі паломників-хасидів

-

До Умані вже прибули понад 3 тисячі паломників-хасидів

Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець повідомив, що до Умані прибули понад три тисячі паломників-хасидів, «попри застереження як на рівні дипломатичних служб, так і обласної військової адміністрації».

«Зокрема, в області функціонують девять пропускних пунктів. Діють процедури контролю, як і торік. Правоохоронці несуть службу в посиленому режимі. Задіяні піші патрулі», — написав Табурець у своєму Telegram-каналі.

За словами посадовця, з 11 вересня в Умані почав діяти особливий режим в’їзду/виїзду, а також пересування містом.

«У мікрорайоні паломництва заборонено продаж алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі, а також продаж і використання піротехнічних засобів, пневматичної зброї та іграшок, що імітують зброю. Комендантська година з 00:00 до 4:00 діє для всіх», — додав Табурець.

Серйозні безпекові ризики

За оцінками ізраїльської сторони, цього року до Умані може прибути близько 50 тисяч паломників-хасидів. Водночас українські посадовці наголошували, що бомбосховища в місцях паломництва в Умані можуть вмістити лише близько 11 тисяч осіб. Тож в умовах повномасштабної агресії РФ і постійної загрози ударів російськими ракетами та іранськими дронами паломництва цього року супроводжуватимуться високими ризиками небезпеки.

У 2023 році Рош га-Шана (юдейський Новий рік) відзначатимуть із 15 до 17 вересня.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам