НовиниДСНС змінила протоколи роботи рятувальників після ударів росіян —...

ДСНС змінила протоколи роботи рятувальників після ударів росіян — Клименко

-

ДСНС змінила протоколи роботи рятувальників після ударів росіян — Клименко

Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) змінила протоколи реагування після російських атак. Зокрема, оновлені вимоги стосуються роботи рятувальників, а також використання інженерної та спеціальної техніки. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в ефірі телемарафону.

«Ми змінили повністю всі протоколи реагування, починаючи від того, які мають бути бронежилети на наших рятувальниках. На початку війни, та й зовсім нещодавно, ми втратили кількох рятувальників через те, що бронежилети не закривали весь тулуб», — поділився міністр.

Серед інших змін – збільшення кількості надзвичайників, які займаються висотними роботами. Якщо на початку цього року їх було 150, то зараз – 500. Розширили й підрозділи, які займаються ліквідацією наслідків на об’єктах нафтової та газової галузі.

«Я не можу сказати, що це ноу-хау якесь. Це просто реагування на виклики життя, на виклики цієї війни. Ми через свої помилки в перші місяці повномасштабної війни, через смерті наших колег, наших побратимів виписуємо ці правила, і продовжуємо їх сьогодні писати», — сказав Ігор Клименко.

Окрім того, очільник МВС заявив, що в Україні зріс попит на інженерне обладнання, зокрема для зведення фортифікацій та розбору завалів. За його словами, протягом двох років таку техніку здебільшого постачали міжнародні партнери, зараз же Україна запускає своє виробництво.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам