НовиниДиректора департаменту правового забезпечення Запорізької міськради тимчасово відсторонили від...

Директора департаменту правового забезпечення Запорізької міськради тимчасово відсторонили від виконання обов’язків

-

Директора департаменту правового забезпечення Запорізької міськради тимчасово відсторонили від виконання обов’язків

Директора департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Максима Денщіка тимчасово відсторонили від виконання обовязків.

Про це заявляє «Суспільне», посилаючись на коментар начальника управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міськради Євгена Коваленка.

«На даний момент, згідно з розпорядженням т.в.о. міського голови Регіни Харченко, Денщік Максим Сергійович відсторонений від виконання обов’язків. Тимчасово виконання обов’язків покладено на іншу особу. Стосовно Максима Сергійовича проводиться службове розслідування», — повідомив Коваленко у коментарі «Суспільному».

Подальші рішення будуть прийматися відповідно до результатів службового розслідування, що триватиме протягом двох місяців.

За словами самого Максима Денщіка, його відсторонили на підставі анонімного листа: «Мене відсторонили від займаної посади, начебто, на підставі якогось анонімного листа, де стверджувалося, що я перевищив якісь повноваження… Навіть такий юридичний нігілізм, коли мене відстороняють, мені забороняють з’являтися у адмінбудівлі і визначають моїм місцем роботи Комунарську районну адміністрацію, що зовсім іде в розріз з діючим законодавством».

Зазначимо, що 2 травня посадовець на своїй сторінці у Facebook оприлюднив заяву, у якій йшлося про тиск з боку голови Запорізької обласної адміністрації Івана Федорова.

«Хочу офіційно заявити про тиск на мене зі сторони голови ЗОВА Федорова Івана. Останній “по-хорошому” пропонував мені декілька разів звільнитися із займаної посади за власним бажанням. Я відмовився, бо вважаю, що чесно та сумлінно виконую свої обовʼязки», — написав Денщік.

Також він заявив, що не збирається звертатися до правоохоронних органів: «Я свою позицію висвітлив, заяву писати не буду. Якщо правоохоронні органи зацікавляться, нехай працюють. Така моя позиція».

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам