Епідеміологічна ситуація в Запоріжжі

- Advertisment -

Епідеміологічна ситуація в Запоріжжі

В Запоріжжі найбільша кількість інфікованих — внаслідок контактування з зараженими особами. У числі захворюванних на Covid-19 є і вихованець дитячого будинку-інтернату. Про епідеміологічну ситуацію прокоментувала міська влада Запоріжжя.

За весь час карантину в Запоріжжі було виявлено коронавірусну інфекцію в двох гуртожитках та в одному дитячому будинку-інтернаті.

Крім, гуртожитка в Олександрівському районі, де виявили 16 інфікованих людей, ще один підтверджений випадок в гуртожку Заводського району. Наразі усіх контактуючих осіб перевіряють на наявність вірусу. Як стверджує міська влада, результати ПЛР-тестів повинні бути готові сьогодні. Але незалежно від результатів тесту всі контактні особи повинні залишатися на самоізоляції 14 днів.

За словами міської влади, ситуація з захворюванністю знаходиться під контролем. Виконуються усі необхідні заходи.

«Всі відповідальні служби міста працюють зараз в посиленному режимі. Ми контролюємо кожен випадок, вже відпрацювали чіткий алгоритм дій, щоб мінімізувати поширення коронавірусу в місті. Всі місця, де було виявлено цю хворобу, підлягають професійній дезінфекції, всім контактим особам робимо ПЛР-тестування, слідкуємо, щоб хворий, що залишився на лікування вдома, дотримувався режиму самоізоляції. Кожному з нас зараз потрібно тримати руку на пульсі, щоб якомога швидше зреагувати на можливу загрозу. До запоріжців велике прохання – якщо помітили в себе симптоми хвороби, залишайтеся вдома, ні з ким не контактуйте та обов’язково викликайте лікаря», — сказав заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Достойное вниманияСВЯЗАННЫЕ
Рекомендуется Вам