НовиниФедоров розповів про ситуацію на ДніпроГЕС

Федоров розповів про ситуацію на ДніпроГЕС

-

Федоров розповів про ситуацію на ДніпроГЕС

Рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки російської атаки на ДніпроГЕС, розповів голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров в ефірі телемарафону.

22 березня Росія вдарила по Дніпровській ГЕС 8 ракетами, що призвело до зупинки станції.

«Що стосується енергетики: тут найскладніша ситуація, тому що ворог влучив у виробничі потужності ДніпроГЕС. Тим самим повністю зупинив виробництво. За цей тиждень щонайменше чотири рази вводилися обмеження на електроенергію в Запоріжжі. Вони торкалися суто промисловості та виробничих потужностей, а не цивільного населення. Отже, для цивільних споживачів немає дискомфорту в частині постачання електроенергії», — зазначив Іван Федоров.

Також він зауважив, що 30 березня було запущено двосторонній рух по вантовому мосту, щоб розвантажити греблю ДніпроГЕС і зменшити затори в місті.

«Ми (ЗОВА – ред.) спільно з Патрульною поліцією та комунальниками робимо все можливе, щоб наші мешканці не стояли в заторах», — сказав посадовець.

Крім того, внаслідок масованого ракетного обстрілу було зруйновано 10 приватних будинків, ще 400 – пошкоджено. Загинули троє людей, серед них – дівчинка 8 років. 29 людей зазнали поранень.

«Продовжуємо фіксувати руйнування, які наніс ворог. В приватному секторі ще розбирають завали. Ми бачимо, що мешканці вже починають фіксувати руйнування своїх будинків у системі «єВідновлення», щоб отримати компенсацію від держави, — розповів голова ЗОВА. — Комунальники продовжують забивати вікна OSB і ремонтувати покрівлі. Це все робиться як силами міської влади та комунальних служб, так і виділяються матеріали з обласного резерву, щоб мешканці могли повернутися у свої будинки та їх відбудовувати».

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам