НовиниГоловнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відвідав Запорізький напрямок

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відвідав Запорізький напрямок

-

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відвідав Запорізький напрямок

Вчора, 14 березня, головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський відвідав Запорізький напрямок. Про це генерал-полковник повідомив у своєму Telegram-каналі.

Він розповів, що ворог продовжує атакувати Роботине та Вербове Запорізької області. Бойові дії характеризуються інтенсивним використанням різних типів дронів, які поєднуються з вогнем артилерії та мінометів. Проте ситуація залишається під контролем наших військ.

«За таких обставин ударні безпілотні системи поступово стають основною ударною зброєю сухопутних підрозділів у загальновійськовому бою. В цих умовах надійний захист наших військовослужбовців можуть забезпечити тільки сучасні та потужні засоби РЕБ, роль та значення яких постійно зростає», — зазначив Сирський.

Крім цього, за словами головнокомандуючого ЗСУ, на Запорізькому напрямку розпочалася ротація та заміна військових частин і підрозділів.

«Це дозволить стабілізувати обстановку і позитивно вплине на морально-психологічний стан наших воїнів», — заявив генерал-полковник.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам