НовиниГазета і благодійники надали продуктову допомогу пенсіонерам

Газета і благодійники надали продуктову допомогу пенсіонерам

-

Газета і благодійники надали продуктову допомогу пенсіонерам

З перших днів війни Запоріжжя стало обласним центром прифронтової області і було змушене взяти на себе турботу про тих, хто втратив дах над головою або виїхав з окупації. Волонтерські організації активно долучилися до роботи з надання допомоги нужденним. Але, не варто було забувати і про самих жителів Запоріжжя, які не мають статусу ВПО, але також потребують допомоги.

Колектив редакції газети «Горожанин-Інформ» багато років працює із різними громадськими організаціями та своїми читачами, запорізькими пенсіонерами, які до війни були частими гостями редакції.

Завдяки спілкуванню з цими людьми керівник газети Любов Стародворська добре знайома з їхніми проблемами. Тому для вирішення цих проблем було прийнято рішення укласти меморандум про співпрацю із благодійними організаціями міста. Першими на прохання журналістів відгукнулися волонтери Благодійного фонду «Зерно допомоги-ЮА» та парафіяни християнської церкви «Джерело Життя».

Волонтери спільно з журналістами зібрали та склали списки нужденних пенсіонерів, а Любов Стародворська звернулася до пастиря церкви «Джерело Життя» Сергія Гащенка з проханням надати продуктові набори, які були зібрані парафіянами. Результат: більше ста запорізьких пенсіонерів отримали продукти харчування, а волонтери Благодійного фонду «Зерно допомоги-ЮА» допомогли розвезти ці продукти по місцям проживання тих, хто через фізичні вади не зміг донести такі важкі пакети до дому.

Робота журналістів та волонтерів на обраному напрямку тільки розпочинається, і вже найближчим часом запорізьких пенсіонерів чекає ще не одна акція з надання благодійної допомоги.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам