НовиниГрузія хоче, щоб Росія вийшла з її земель у...

Грузія хоче, щоб Росія вийшла з її земель у рамках мирної угоди з Україною

-

Грузія хоче, щоб Росія вийшла з її земель у рамках мирної угоди з Україною

На думку президентки Грузії Саломе Зурабішвілі, майбутнє дипломатичне врегулювання повномасштабної війни Росії проти України має також включати питання виведення грузинських військо з окупованих грузинських територій.

Про це вона заявила інтерв’ю Bloomberg.

«Росія повинна затямити, де проходять її кордони. Питання Грузії повинні обговорюватись, тому що ніхто не повинен думати, що ця війна може бути вирішена без відступу Росії з усіх окупованих територій», – зазначила президентка Грузії.

На її думку, поразка Владіміра Путіна в Україні швидко наближається, і «Росія вже практично програла битви, якщо не повністю війну».

Довідка. В 2008 році Росія направила сепаратистські війська до Південної Осетії. Після п’ятиденної битви регіон виявився відірваним від Грузії. На території Південної Осетії було проголошено невизнану міжнародною спільнотою «республіку». Під час військових дій, що тривали з 8 по 12 серпня, загинули близько 850 осіб. За даними ООН, під час конфлікту близько 120 тисяч людей були змушені залишити свої будинки.

Росія і досі зберігає військову присутність в Абхазії та Південній Осетії. Крім того, Москва визнала обидва регіони «суверенними державами».

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам