НовиниКабмін заборонив стягувати комунальні заборгованості з переселенців

Кабмін заборонив стягувати комунальні заборгованості з переселенців

-

Кабмін заборонив стягувати комунальні заборгованості з переселенців

Уряд ухвалив toriiakh-boiovykh-dii-abo-tot-rishennia-uriadu”>постанову, яка забороняє стягувати з переселенців заборгованість за комунальні послуги, що утворилася після 24 лютого 2022 року.

Це правило, стосується людей, які були змушені покинути свої домівки та евакуювалися в безпечніші регіони, повідомили в Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Заборона поширюється на окуповані міста та села, а також на ті території України, де тривають бойові дії, відповідно до переліку Мінреінтеграції. Наразі це деякі населені пункти у Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській, Запорізькій та Луганській областях.

Переселенці мають надати постачальнику комунальних послуг або управителю багатоквартирного будинку документи, що підтверджують їхню тимчасову відсутність. Насамперед це довідка внутрішньо переміщеної особи, документ про тимчасовий прихисток в іноземній державі або документи з роботи, щодо лікування, навчання, проходження військової служби.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам