НовиниКомітет Ради підтримав низку правок до закону про мобілізацію,...

Комітет Ради підтримав низку правок до закону про мобілізацію, зокрема, щодо відстрочки

-

Комітет Ради підтримав низку правок до закону про мобілізацію, зокрема, щодо відстрочки

Профільний комітет Верховної Ради розглянув правки до законопроєкту про мобілізацію щодо надання відстрочок та бронювання. Для державних службовців відстрочку не підтримали, але залишили її для аспірантів.

Як написав у своєму Telegram-каналі народний депутат Олексій Гончаренко, крім аспірантів, відстрочка від мобілізації надаватиметься тим, хто має:

  • дружину/чоловіка з I чи II групою інвалідності;
  • дружину/чоловіка з III групою інвалідності (за певних умов);
  • одного з батьків з інвалідністю І чи II групи або одного з батьків дружини (чоловіка) з інвалідністю І чи II групи за умови відсутності інших невійськовозобов’язаних доглядачів.

Не будуть мобілізувати і членів сімʼї другого ступеня споріднення (рідних братів та сестер, бабусь та дідусів, онуків), якщо вони доглядають за людьми з інвалідністю I або II групи, а доглядачі першого ступеня споріднення відсутні.

Натомість не підтримали відстрочку для деяких державних службовців, серед яких начальницький складу НАБУ та ДБР, працівники МЗС та дипломати з рангом Надзвичайного та Повноважного Посла.

За словами Гончаренка, комітет із нацбезпеки розглянув уже 2105 поправок до законопроєкту про мобілізацію – половину від загальної кількості.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам