Вибір редакціїЛегенди поруч з нами - у Запоріжжі презентували книгу...

Легенди поруч з нами – у Запоріжжі презентували книгу «ЖІНКА-ЛЕГЕНДА. ШЛЯХ ДО УСПІХУ»

-

Легенди поруч з нами – у Запоріжжі презентували книгу «ЖІНКА-ЛЕГЕНДА. ШЛЯХ ДО УСПІХУ»

У Запоріжжі презентували книгу «ЖІНКА-ЛЕГЕНДА. ШЛЯХ ДО УСПІХУ»

В Запоріжжі відбулася презентація книги«ЖІНКА-ЛЕГЕНДА. ШЛЯХ ДО УСПІХУ». Ідея створення книги належить піар-агенції «ЧЕТВЕРТА ВЛАДА», професійна команда якої блискуче виконала свою роботу. Ця книга – розповідь про жінок запорізького краю, творчих, сильних, незалежних, які попри всі життєві негаразди змогли досягти успіху в цьому житті, адже тема жіночої самореалізації наразі дуже актуальна у всьому світі.

На урочистий захід зібралися майже всі героїні цього проекту, привітати жінок-легенд з їх життєвими перемогами прийшли багато поважних гостей. Презентація відбулась у головній залі ресторанного комплексу Sunrise Park. Ініціатори проекту у святковій атмосфері привітали жінок, історії яких увійшли до книги. Поважним пані-легендам подарували свої виступи творчі колективи, а справжньою зіркою вечора стала співачка Alosha – про її шлях успіху теж, до речі, можна прочитати в цьому виданні. Уся атмосфера – червоний хідник, локації для фото, вишукані частування, подарунки – створили чудовий настрій для всіх присутніх. «Ми це зробили, дівчата!» – з гордістю промовила одна із героїнь проекту.

І правда, книга «ЖІНКА-ЛЕГЕНДА. ШЛЯХ ДО УСПІХУ» виявилась дуже мотивуючою. Адже вона розповідає про те, що життєвий успіх – це не є щось неможливе. Жінки-легенди – вони тут, поруч із нами –  медики і педагоги, представниці великих підприємств і малого бізнесу, спортсменки, актриси, громадські діячки тощо. Вони кожного дня роблять свою справу – будують кар’єру, , створюють власний бізнес, стають потужними управлінцями або рятують людські життя, навчають та виховують майбутні покоління. Роблять сумлінно, не жаліючи себе, і тому неодмінно приходить успіх, розповісти про який треба просто необхідно, задля того, щоб надихнути інших жінок також підкоряти нові життєві висоти.

Наше видання – це книга про самобутніх, незалежних, яскравих жінок, якими ми пишаємось, які надихають та мотивують! Ми працювали з неймовірним задоволенням і намагалися показати, наскільки сильні, чудові та успішні жінки живуть поруч з нами. «ЖІНКА-ЛЕГЕНДА. ШЛЯХ ДО УСПІХУ» є нашим внеском у боротьбу зі стереотипами та у широкі громадські кампанії з мотивації жінок. Наша книга – це найщиріший комплімент її героїням та натхнення для читачів», – наголосила під час урочистостей з нагоди презентації книги авторка ідеї проєкту, засновниця піар-агенції  «Четверта Влада» Наталія ЛОСЬ.

Книгу «ЖІНКА-ЛЕГЕНДА. ШЛЯХ ДО УСПІХУ» можна буде знайти в бібліотеках Запоріжжя та області, також примірники виданні будуть передані до бібліотек Ярослава Мудрого та Верховної Ради України.

Нагадаємо, до 30-річниці Незалежності України агенція видала «Золоту книгу пошани Запорізької області», у якій відображено шлях до успіху найвизначніших представників Запорізького краю, які зробили власний вагомий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам