НовиниМихайло Прасол: «Щодня активно працюю для розвитку Вознесенівського району»

Михайло Прасол: «Щодня активно працюю для розвитку Вознесенівського району»

-

Михайло Прасол: «Щодня активно працюю для розвитку Вознесенівського району»

Депутат Запорізької міської ради Михайло Прасол ефективно працює для розвитку рідного Вознесенівського району, від якого його обрала, надавши максимальну підтримку, громада.

Щодня народний обранець звітує на сторінці у соцмережі «Фейсбук» та жителям району про зроблену роботу. У районі активно здійснюється покос карантинних трав, наводиться лад на територіях, вивозиться сміття та гілля, здійснюється ремонт внутрішньоквартальних доріг та ведеться активна спiвпраця з ОСББ.

Так, цього тижня Михайло Прасол взяв участь у засіданні голiв ОСББ Вознесенівського району Запоріжжя спільно з керівником районної адміністрації міськради по Вознесенівському району Віталієм Лисенко.

«Обговорили актуальні питання благоустрою нашого району: покос трави, обрізку аварійних дерев, вивіз сміття, внутрішньоквартальні дороги, –  повідомив депутат. – Громадський діяч Микола Ралик розказав про ефективні методи боротьби з карантинними рослинами.

Працюємо ефективно разом, як завжди. Минулого року у районній адміністрації ми зустрічались з головами ОСББ Вознесенівського району, говорили про безпеку у районі.

Як я повторюю вже не перший рік, ОСББ — це відповідальний шлях, європейський якісний досвід з обслуговування будинків та підвищення комфорту життя людей.

Завдання місцевої влади було і є – максимально допомагати становленню та розвитку ОСББ Запоріжжя і у 2021 році.

Так, в спільній співпраці з ОСББ Вознесенівського району на початку каденції і визначили найголовніше для всіх питання, яке треба вирішувати. Для мене це фактично 4 роки моєї діяльності. При цьому найбільше грошей з депутатського фонду вкладаю на округ саме в заміну старих вікон на енергоощадні у під’їздах будинків.

Якщо б всі будинки у місті Запоріжжі стали б ОСББ, впевнений, стало б краще. Саме така відповідальна позиція мешканців – єдиний шлях, щоб врятувати житлові будинки та розвивати їх.

Голова ОСББ разом з правлінням, зі співвласниками вирішують, куди вкладати гроші. А я як депутат маю можливість підтримувати їхній розвиток та реалізувати якісні програми. Як депутат маю можливість допомагати, і все далі і далі бачу в цьому багато перспектив», – зазначив Михайло Прасол.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам