НовиниМільйон «бойових» для підлеглих: у Запоріжжі судитимуть колишнього керівника...

Мільйон «бойових» для підлеглих: у Запоріжжі судитимуть колишнього керівника обласного ТЦК та СП

-

Мільйон «бойових» для підлеглих: у Запоріжжі судитимуть колишнього керівника обласного ТЦК та СП

Екскерівник Запорізького обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) безпідставно нараховував підвищені військові виплати підлеглим. Про це повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань (ДБР).

Перебуваючи на посаді керівника Запорізького ТЦК та СП, посадовець без законних підстав відправив наближених до себе підлеглих в одну з бригад ЗСУ нібито для виконання бойових завдань.

Військові не були призначені на посади у підрозділі, не брали участі у боях та фактично безпідставно знаходилися у прифронтовій зоні. Вони перебували там як у відпустці, жили за вільним графіком і могли виїжджати додому на вихідні. Проте військовослужбовці отримували підвищені виплати та можливість оформити статус учасника бойових дій.

У результаті сімом військовослужбовцям, які не брали участі в бойових діях, було виплачено понад один мільйон гривень.

Також чоловік влаштовував до себе на роботу представників місцевого криміналітету, щоб допомогти їм ухилитися від судового розгляду кримінальних справ за особливо тяжкі злочини.

Колишнього військкома звинувачують у перевищенні службових повноважень, вчинених в умовах воєнного стану (ст. ч. 5 ст. 426-1 КК України). Йому загрожує до 12 років увʼязнення. Суд також арештував його майно – квартиру в Запоріжжі та три земельні ділянки в Запорізькій області. Кримінальні провадження проти інших учасників цієї схеми ще тривають.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам