На бік суддів у справі “Сармата” схилилася Вища рада правосуддя

0

Тетяна Олешко, дружина бердянського отельєра і активіста “Сармата”, якого з невідомих причин вбили 31.07.2018 року у дворі власного готелю, не отримала сатисфакцію у Вищій раді правосуддя.

27.07.2020 р. Друга Дисциплінарна палати Вищої ради правосуддя відмовила пані Олешко у відкритті дисциплінарної справи стосовно суддів Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Олени Вірченко, Лариси Богомолової та  Олени Дністрян.

Нагадаємо, що Тетяна Олешко є потерпілою у справі № 310/5572/19, у якій одинадцять осіб обвинувачуються у замовному вбивстві її чоловіка. 29 травня  ц.р. вказані судді пом’якшили запобіжний захід чотирьом обвинуваченим;  24 липня захід був продовжений.

23-24 липня 2020 р. потерпіла Олешко дала у суді покази як свідок у кримінальній справі  щодо погроз, які ніби надходять на її телефон (див. скрін-шот):

«Тебе есть что терять закройся и закрой рот своей петушинной команде. Спалю к ху@м и отель, и тебя. Думай о дочери».

Під час судового засідання потерпіла-свідок Олешко відповіла на запитання прокурора та відмовилася відповідати на запитання сторони захисту.

Сторона захисту під час засідання зробила аргументоване припущення, що поліція фальсифікує кримінальну справу, намагаючись вишукати підстави для позбавлення волі чотирьох обвинувачених, яких раніше відпустили під домашній арешт. А смс-повідомлення ніби могли відправити собі самі активісти, які втручання в діяльність суду з боку активістів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь