НовиниНа ТОТ росіяни готуються до «виборів» і проводять системні...

На ТОТ росіяни готуються до «виборів» і проводять системні перевірки

-

На ТОТ росіяни готуються до «виборів» і проводять системні перевірки

Росіяни влаштовують системні перевірки будинків та квартир на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Наразі так звані члени виборчих комісій РФ роблять побудинковий обхід. Мета – нібито повідомити місцеве населення про особливості виборчого процесу. А фактично – провести агітацію та залякати людей, щоб ті не саботували «вибори», так, як це було з «місцевими виборами» 2023 року та «референдумом» 2022 року.

Представники російських окупаційних адміністрацій збирають інформацію, вони ведуть незаконну аудіо- та відеофіксацію розмови. Під запис розпитують мешканців про те, чи будуть вони «голосувати», чи знають, коли вибори.

В тому, що даний процес немає нічого спільного з виборами  – сумнівів  немає. Для прикладу згадаємо, що під час фейкових виборів до місцевих рад так звана виборча комісія намалювала явку у 37786 бердянців. А це більше, ніж кількість мешканців міста, які брали участь у законних місцевих виборах 2020 року.

Фактично, росіяни вкотре проведуть насильницькі заходи для того, аби створити мінімальну картинку «волевиявлення». Що є грубим порушенням міжнародного права.

Українська влада закликає жителів тимчасово окупованих територій чинити спротив окупантам і не брати участі у фейкових виборах, аби вкотре їм нагадати – це не їхня земля!

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам