НовиниНа ТОТ Запорізької області окупанти підселяються до місцевих жителів...

На ТОТ Запорізької області окупанти підселяються до місцевих жителів — Федоров

-

На ТОТ Запорізької області окупанти підселяються до місцевих жителів — Федоров

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області військові РФ проводять обшуки квартир. Окупанти самовільно підселяються до місцевих жителів, закриваючись цивільним населенням як живим щитом. Про це у неділю, 12 листопада, повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, у тимчасово окупованому Токмаку росіяни організовують обходи квартирами, під час яких заселяються у багатоповерхові будинки. Про підселення загарбників у квартири повідомили і мешканці Бердянського району.

«Це притаманно як тимчасово окупованому Мелітополю, так і населеним пунктам, розташованим ближче до фронту. Бачимо це і в Бердянському районі, де в багатьох селах, до прикладу, Осипенко, Онок, Петрівка – ворог розміщується в квартирах, зриваючи замки, або, якщо на їхню думку, мешканці займають велику площу, вони просто підселяються до них», — розповів Федоров у Telegram.

Міський голова додав, що деякі села Пологівського району Запоріжжя росіяни перетворили на резервацію. Зокрема, виїхати чи заїхати до району можуть виключно ті, хто там прописаний.

Окрім того, Іван Федоров розповів, що окупанти відібрали у місцевих гуманітарну допомогу. За словами посадовця, віднедавна гуманітарний пайок стали видавати як заохочення напередодні російських псевдовиборів. Відтепер отримувати допомогу можуть тільки окремі категорії пільговиків. А в Бердянську для того, щоб отримати гуманітарний набір, місцевих змушують писати заяву та детально аргументувати, чому їм потрібна допомога.

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам