НовиниНа Запоріжжі висадили 3000 «евакуйованих» дерев

На Запоріжжі висадили 3000 «евакуйованих» дерев

-

На Запоріжжі висадили 3000 «евакуйованих» дерев

У Запоріжжі в Широківській громаді висадили 3000 саджанців волоського горіха, які волонтери евакуювали з Херсонської області.

Про це повідомляє «Укрінформ».

«Допомагаємо зберегти генофонд України. Є люди, які працюють 8 років над вирощуванням волоського горіха. Вони заснували свій розплідник у Херсонській області в Бериславському районі… Земля, яка мала бути відведена під це — вкрита боєприпасами, замінована і сапери забороняють працювати на землі. Завдяки співпраці з фондом «Nova Ukraine» ці сіянці та саджанці змогли вивезти до нас», — розповів засновник Благодійної організації «Власноруч» Василь Бушаров.

За його словами, на Херсонщині складно було знайти людей, які б могли викопати саджанці, адже саме у тих місцях майже ніхто не живе:

«У Бериславському районі, який щодня потерпає від обстрілів, майже не залишилось людей. Крім того, район залишився без електрики і насос, який качав воду, не працював. Ми направили 2 генератори і змогли полити землю та викопати саджанці. Дорога зайняла вдвічі більше часу ніж в мирний час». 

Загалом вивезли понад 5000 саджанців, з них 2000 висадили у Миколаївському районі. У Запорізькій області горіхи висадять на 17 локаціях.

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам