Накопичення енергії на ТЕС

0

На Запорізькій теплоелектростанції запускають промислову систему накопичення енергії, energy storage, потужністю 1 МВт та ємністю 2,25 МВт-рік. Про це повідомляє ЕxPro.consulting.

«Незважаючи на складнощі з логістикою, викликані пандемією, ДТЕК дотримується графіка: ми вже завершили монтаж батареї, підключили її до мережі і зараз проводимо пусконалагоджувальні роботи. Також спільно з одним з підрядників у цьому проекті, канадською компанією Sungrid, ми провели пробне тестування», – заявив Емануеле Вольпе, директор з інновацій ДТЕК.

Зазначається, що даний проєкт ДТЕК дасть старт новому ринку накопичувачів енергії в Україні, та зробить значний внесок у трансформацію енергетичної галузі країни в цілому.

Проте, для повноцінної участі energy storage в енергетичному ринку України потрібно ще сформувати регуляторне середовище.

«У Канаді ми використовуємо системи накопичення енергії вже 5 років. У нашої компанії є багато пілотних і комерційних проектів у Канаді та США, а тепер ми запускаємо першу таку технологію в Україні», – зауважив Джеремі Гьорц, генеральний директор компанії Sungrid, Канада.

ДТЕК у липні 2020 року підписав контракт з американською компанією Honeywell на поставку літій-іонної системи накопичення енергії потужністю 1 МВт та ємністю 2,25 МВт-рік. Запуск системи був запланований у першому кварталі 2021 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь