Нові пропозиції: Державну допомогу на передплату періодичних видань

0
Можливість витратити кошти на передплату друкованих періодичних видань, а саме друкованих ЗМІ запропонували у спілці журналістів України.
Пропозиція з того, куди можливо буде витратити державну допомогу вакцинованим громадянам, про яку оголосив Президент України Володимир Зеленський, поступила від Національної спілки журналістів, а також була підтримана поштовим оператором – Укрпоштою.
Детальніше про ініціативу розповів голоса Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко: «В рамках ініціативи Президента щодо заохочення вакцинованих українців, запровадження можливості витрачати державну допомогу на поштову передплату преси залучить тисячі редакцій ЗМІ до інформаційної кампанії з роз’яснення механізму отримання 1000 гривень та особливостей функціонування «Дія». Водночас, адміністрування такої передплати преси буде простим, адже кошти через свою мережу прийматиме єдине підприємство – АТ «Укрпошта», яке вже далі розраховуватиметься із видавцями преси. Також збереження й розвиток українських друкованих медіа – це необхідний крок у боротьбі з фейками, маніпуляціями та ворожою пропагандою».
Цю ініціативу також прокоментував генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський: «Передплата преси – важлива поштова послуга і наша розгалуджена національна мережа дозволить кожному українцю мати можливість «конвертувати» допомогу з «Дії» в доступ до газети, якій він довіряє».
Якщо таку ініціативу активно підтримають, то можливо державну допомогу можливо буде витратити у багато інших способів, адже підтримання однієї ініціативи відкриє шлях до більших можливостей та більших пропозицій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь