Обмежимо в правах нещеплених українців

0

Депутат Верховної ради України від президентської фракції «Слуга народу» Дмитро Гурін запропонував карати жителів країни, які не хочуть вакцинуватися від коронавірусу – повідомляє видання EADaily.

Про те, як саме слід це робити, народний обранець написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. При цьому він чомусь припустив, що Україна повністю забезпечена вакцинами.

«Після того, як Україна забезпечена вакцинами для 100% населення, країна повинна йти тим же шляхом, що і Ізраїль, і скоро інші цивілізовані країни – частково обмежують права тих, хто відмовляється від вакцинації без медичних причин, що становить загрозу для життя і здоров’я інших громадян», – закликав Гурiн.

Нардеп запропонував заборонити неприщепленим громадянам відвідувати місця масового скупчення людей: ресторани, кафе, театри, спортивні заходи.

На думку парламентаря, навколишні «не повинні нести наслідки» через те, що людині «страшно» робити щеплення. Він вказав на рішення Верховного суду, який постановив заборонити відвідувати школу нещепленим дітям. Хоча в цьому рішенні і не йде мова про коронавірус.

Відзначимо, що твердження про стовідсоткове забезпечення вакцинами України виглядає м’яко кажучи перебільшенням. Інститут сироватки Індії, що виробляє вакцину Covishield, яку закупив Київ, призупинив усі поставки без пояснення причин.

На цьому тлі в країну почав надходити китайський препарат CoronaVac, показники якого ще гірше, ніж у індійського «колеги». Однак і ці поставки опинилися під питанням. З усієї вже оплаченої партії китайської вакцини CoronaVac (2 млн доз) до України з незрозумілих причин дісталася тільки десята частина.

Також Дмитро Гурін на своїй сторінці в Фейсбуці запропонував звільнити 80% лікарів через їх відмови пройти вакцинацію Covishield.

Таким чином Гурин відреагував на мітинг, що проходив на Михайлівській площі в Києві, під гаслом «Вакцинація — геноцид народу».

«У Київському інституті пульмонології, за словами завідуючої одного з відділень, вакцинуватися погодилися лише 20% лікарів. Сама завідуюча не відчуває внутрішньої впевненості в необхідності вакцинації. Що це означає на практиці? 80% лікарів потрібно звільнити, і їх зарплату віддати 20%», — пише депутат.

На думку Гуріна, лікарі, які не вважають за потрібне вакцинуватися, не мають права вважатися лікарями. І ті, хто залишиться, і будуть вважатися лікарями. І саме вони і будуть лікувати всіх пацієнтів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь