НовиниВже четвертий: окупанти призначили нового командувача Західного військового округу

Вже четвертий: окупанти призначили нового командувача Західного військового округу

-

Вже четвертий: окупанти призначили нового командувача Західного військового округу

Військове командування РФ призначило новим командувачем Західного військового округу генерал-лейтенанта Євгена Нікіфорова. Це вже четвертий командувач ЗВО з початку повномасштабної війни.

Про це toho-z-pochatku-povnomasshtabnoi-ahresii.html” target=”_blank” rel=”noopener noreferrer”>повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

Попередній командувач — генерал-полковник Сергій Кузовльов — встиг побути на цій посаді близько місяця. Формальною причиною звільнення Кузовльова став провал підготовки наступу на Лиманському напрямку. Втім, розвідники зазначають, що це вияв внутрішньополітичної боротьби у вищому керівництві Росії.

Так, генерал Нікіфоров став четвертим командувачем Західного ВО від початку повномасштабного вторгнення. Відомо, що наразі він перебуває на командному пункті угруповання військ «Захід» у Богучарі Воронезької області.

До призначення генерал обіймав посаду начальника штабу — першого заступника командувача військами Східного ВО. Має досвід командування елементами групи «Вагнера» на Донбасі з 2014 по 2015 рік.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам