НовиниОлександр Шовковський став тренером «Динамо»

Олександр Шовковський став тренером «Динамо»

-

Олександр Шовковський став тренером «Динамо»

Після відставки багаторічного тренера футбольного клубу «Динамо» Мірчі Луческу його місце посів колишній гравець київського клубу, воротар Олександр Шовковський. Тепер він готуватиме команду до наступних матчів, повідомили у пресслужбі «Динамо».

48-річний тренер, який провів майже всю свою кар’єру у київському «Динамо», був багаторічним воротарем. Його попередник, Мірча Луческу, пішов з клубу після поразки «динамівців» у матчі 13 туру УПЛ проти донецького «Шахтаря».

«За результат завжди відповідають головний тренер та його тренерський штаб, ви ж відповідаєте за якість своєї гри. І у вас є певний рівень гри, нижче якого ви не маєте права опускатися, а навпаки прагнути його підвищувати», — звернувся до нових підопічних Олександр Шовковський.

Тренерський штаб після відходу Мірчі Луческу залишиться незмінним. Роботу продовжуватимуть Еміль Карас, Олег Гусєв та Михайло Михайлов.

У пресслужбі «Динамо» зазначили, що Шовковський вже виконував обов’язки головного тренера. Минулого сезону він підміняв Мірчі Луческу, коли той був змушений зробити операцію на нозі.

Зазначимо, 3 листопада Мірча Луческу не тільки залишив посаду тренера київського клубу, але й оголосив про завершення своєї футбольної кар’єри.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам