НовиниООН відремонтує в Україні 50 шкіл, пошкоджених РФ

ООН відремонтує в Україні 50 шкіл, пошкоджених РФ

-

ООН відремонтує в Україні 50 шкіл, пошкоджених РФ

Понад 20 тисяч школярів зможуть повернутися до навчання завдяки Програмі розвитку ООН, повідомляє «Суспільне».

В рамках програми відбудують 50 навчальних закладів, які зазнали руйнувань внаслідок російської агресії. 

«Нещодавно підписана угода між Європейським Союзом та Програмою розвитку ООН (ПРООН) на суму 14 мільйонів євро (518 мільйонів грн) дозволить розпочати ремонтні роботи у низці шкіл, щоб забезпечити якнайкраще навчальне середовище для понад 21 000 школярів», — йдеться у повідомленні.

Будівлі, які ремонтуватимуть обирали за погодженням із урядом України. Ремонтні роботи включатимуть встановлення нових вікон, ремонт покрівлі та заміну сантехніки. Також заплановано провести ремонт або реконструкцію систем опалення, перевірити роботу сирен, які, в разі необхідності, буде замінено. Окрім того, планується переобладнати бомбосховища, щоб гарантувати безпеку дітей у випадку загрози авіаударів. Усі ремонтні роботи проводитимуться з урахуванням стандартів доступності, екологічності та енергоефективності, наголошують в ПРООН.

«Перед нами стоїть амбітне завдання — зробити так, щоб десятки тисяч дітей, їхні вчителі, батьки та представники місцевої громади почувалися в безпеці у відремонтованих школах», — підсумував виконувач обов’язків постійного представника ПРООН в Україні Яко Сільє.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам