Останні новини про вірус COVID-2020

0

На сьогодні актуальною темою для обговорення є страшний вірус COVID-2020, жервами якого стали понад 3000 осіб. Найбільше людей померло в Китаї, Південній Кореї, Ірані та Італії.

Коронавірус дійшов і до України. На сьогоднішній день до Центру громадського здоров’я надійшло 9 повідомлень про підозру на хворобу. Про це офіційно заявило Міністерство охорони здоров’я. Наразі в Чернівецькій області, де був зареєстрований перший випадок коронавірусу, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як стверджує прес-служба МОЗ, «по всій Україні у визначених медичних закладах продовжується навчання на випадок фіксації коронавірусу». Україна вже готова приймати і лікувати хворих пацієнтів. Для цього створені спеціальні інфекційні бокси та залучені професійні лікарі України.

Нагадаємо, що нашій співвітчизниці Анастасії Зінченко не допомогли виїхати з Китаю. Зараз Анастасія перебуває в Ухані в самому епіцентрі розповсюдження хвороби, і дуже переймається за своє здоров’я.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь