НовиниПеревірка укриттів: 78% запорізьких сховищ придатні до використання

Перевірка укриттів: 78% запорізьких сховищ придатні до використання

-

Перевірка укриттів: 78% запорізьких сховищ придатні до використання

Заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко перевірив роботу укриттів у Запорізькій області. Про це розповіли у ЗОВА.

«Всі розуміють важливість укриттів у прифронтовому регіоні. Наше спільне завдання – нарощувати кількість захисних споруд та наводити лад в наявних. Це безпека людей, а значить і життя», — зауважив Тимур Ткаченко.

За підсумками інспекції, на території Запорізької області з 1382 укриттів 1080 придатні до використання. У відсотковому співвідношенні – це 78%. Варто зауважити, що серед непридатних – 108 знаходяться в зоні активних бойових дій, де їх неможливо ні перевірити, ні облаштувати.

Натомість у медичних закладах Запоріжжя обладнані  65 укриттів. Однак, за словами директорки Департаменту охорони здоров’я Вікторії Клименко, існує потреба в будівництві підземної лікарні. Це дозволить проводити операції навіть під час ворожих обстрілів.

Перший заступник міського голови Запоріжжя Андрій Бугар запевнив, що влада найближчим часом планує встановити 100 модульних укриттів в обласному центрі. Вже погоджено 58 проєктів. Захисні споруди будуватимуться за підтримки соціально відповідального бізнесу.

«Готові допомогти вам з будівництвом укриттів. До цього можна залучити бізнес та благодійні фонди. Є підприємці, які можуть профінансувати конкретні проєкти», — сказав Тимур Ткаченко.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам