НовиниПоліцейські евакуювали зі Степногірська Запорізької області дві родини з...

Поліцейські евакуювали зі Степногірська Запорізької області дві родини з дітьми

-

Поліцейські евакуювали зі Степногірська Запорізької області дві родини з дітьми

Вчора, 31 серпня, із Степногірська Запорізької області Василівського району поліцейські та рятувальники евакуювали дві родини: четверо неповнолітніх дітей та двоє дорослих.

«Вивезли й двох кошенят, бо малий Вовчик, сказав без кошенят я не поїду. Поїхали з кошенятами», — розповів голова Василівської РВА Богдан Староконь в коментарі «Суспільному».

За словами посадовця, до кожної родини застосовується індивідуальний підхід, щоб роз’яснити і переконати людей у необхідності виїхати з району, який знаходиться під постійними обстрілами російської армії. Евакуйовані родини вирушать до тимчасового місця проживання в інший більш безпечний регіон.

Начальник Запорізької ОВА Юрій Малашко повідомив, що у Степногірську залишається ще 12 дітей. Загалом із двох районів області потрібно вивезти 54 дитини та 67 осіб, які їх супроводжують. Процес евакуації триватиме 30 діб.

Наразі примусову евакуацію дітей оголошено у п’яти населених пунктах Запорізької області: Гуляйполі, Степногірську, Преображенці, Єгорівці, Новопавлівці. Крім дітей, обов’язкова евакуація також стосується маломобільних осіб, які мешкають у зазначених населених пунктах.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам