НовиниПоловина енергетичної системи України пошкоджена — міністр МВС

Половина енергетичної системи України пошкоджена — міністр МВС

-

Половина енергетичної системи України пошкоджена — міністр МВС

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю «Foreign Policy» заявив, що половина енергетичної системи країни виведена з ладу через російські удари балістичними ракетами.

«Справжнім лихом цієї війни є російські балістичні ракети. Останнім часом вони переважно використовувалися для руйнування нашої енергетичної системи», — зазначив він.

Кулеба припустив, що якби будь-яка інша країна зазнала руйнувань енергетики такого масштабу, «вона б виглядала набагато, набагато гірше, ніж Україна». За словами міністра, «ми тримаємося, тому що багато чому навчилися, ми витривалі й ми знаємо, що стоїть на кону».

«Але просто для розуміння: половина нашої енергетичної системи пошкоджена, і за таких умов ми все ще повинні керувати країною, вести воєнні дії та згуртовувати підтримку всього світу», — підкреслив Кулеба.

У цьому контексті  він зауважив, що кілька батарей комплексів протиповітряної оборони (ППО) Patriot, могли б сприяти підвищенню морального духу українців.

«Але кожна російська ракета, яка влучає в український енергетичний об’єкт, позбавляє українців електроенергії. Якщо вона вбиває мирних жителів, то через те, що хтось не поставив систему ППО чи перехоплювач, щоб допомогти Україні уникнути цього», — резюмував він.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам