Пожежники нагадали про протипожежну карту Хортиці

0

Для швидкого реагування пожежників громадянам запропонували ознайомитись з мапою, на якій острів поділили на спеціальні квадрати.

Представники Національного заповідника Хортиця на офіційній сторінці у Facebook звернулися до відвідувачів острова Хортиця з проханням про дотримання пожежної безпеки. Також відвідувачам нагадали, що на острові палити багаття дозволено на спеціально відведеній зоні – Туристичний пляж. Саме на цьому пляжі відвідувачі можуть розвести багаття без небезпеки величезної пожежі.

Особливість Туристичного пляжу полягає у обмеженні центральної частини острова скелями від цього пляжу, тобто навіть якщо буде пожежа на пляжі, вона не зачепить острів у порівнянні з будь-якою іншою локацією на острові.

Окрім попереджень, відвідувачам нагадали, що для зручності та прискорення гасіння пожеж існує мапа, на якій острів Хортиця поділений на квадрати. Також зазначається, що ця мапа вже довела свою ефективність та допомагає прискорити прибуття протипожежного патрулю і зупинити розповсюдження вогню.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь