Про депутатську діяльність

0

Кожен з нас час від часу стає перед вибором: «Кого обрати депутатом?» Відповідь на це запитання слід шукати у поведінці та діях тих людей, хто претендує на цю посаду. Слід уважно слідкувати за тим, щоб слова співпадали з діями, адже лише слова не допоможуть вам. Потрiбнi чітко поставлені мета та шлях до неї.

Саме цим повинна керуватися людина, яка прагне стати депутатом. При цьому не важливо, депутатом якого рiвня — сільської ради або Верховної. Потрібно завжди виконувати свої обіцянки та не обіцяти того, що неможливо втілити у життя. До таких людей і належить Наталія Кругляк, яка відповідально працює на благо своїх виборців. Як сказала сама Наталія Григорівна: «Я командна людина! Але завжди візьму на себе відповідальність, щоб досягти поставленої мети». Під таким гаслом вдало пройшов рік її депутатської роботи!

За цей рік до Василівського району за її ініціативи залучено понад 10 млн гривень. Ці кошти – частина виконаних зобов’язань, які Наталія Григорівна брала на себе під час виборів, і одночасно показник того, що вона виправдає довіру людей, які обрали її депутатом Запорізької обласної ради. Звичайно, кожна людина шукає собі однодумців, які порадою або справою допоможуть у нелегкі будні депутата. Такою людиною, якій можна подякувати за підтримку та мотивацію до роботи стала народний депутат України Юлія Яцик. Дивлячись на її приклад, Наталія Кругляк надихалась та не мала права відставати у гідних вчинках, а отже з кожним місяцем намагалася робити все більше і більше добрих справ.

Завдяки такому прагенню 5 млн гривень з обласного бюджету залучено за її ініціативи на ремонт і облаштування лікарні. Це дуже важливий, а головне, своєчасний внесок особисто від неї. Ми всі повинні розуміти, наскільки важливі у сучасних обставинах, коли життя людей залежить від того, чи якісне функціонування лікарні у Василівці. Також виділено кошти в розмірі 1,8 млн. грн. на придбання новітнього рентген апарату для Дніпрорудненської багатопрофільної лікарні. Не відходячи від теми здоров’я, слід згадати про очисні споруди. Цього року виділено кошти близько 3 млн. грн. на реконструкцію очисних споруд та каналізаційно насосної станції у Степногірській громаді. Це важливе питання, адже чисте довкілля та чиста вода позитивно впливає на здоров’я жителів міста.

Освітянам було придiлено особливу увагу. Наталія Григорівна, як мама,  чудово розуміє важливість впровадження передових методів навчання та розвитку. Завдяки цьому розумінню 60 дошкільних навчальних закладах всіх 11 громад району отримали smart-телевізори на загальну суму 480 тис. грн. Цією допомогою депутат сподівається, що сприяла покращенню сучасного освітнього простору закладів дошкільної освіти.

Цінуючи красу рідного краю, її мальовничість та своєрідність, за ініціативи Н.Г. Кругляк залучено 1,8 млн грн.на озеленення парку у м. Василівка. Завдяки такій увазі ми можемо бути впевнені, що саме він стане тією перлиною міста, де можна буде чудово провести вільний час та відпочити з рідними.

Також Наталія Кругляк протягом року активно займається прийомом звернень громадян. Всі питання слід вислухати, а потім спробувати їх вирішити. Деякі звернення вимагають пильної уваги. Вона з усією повагою та відповідальністю ставиться до кожного питання, яке потребує вирішення. За рік роботи було проведено понад 12 офіційних прийомів громадян кожного місяця. Зазвичай люди звертаються за матеріальною допомогою, наболілими темами комунальних тарифів та з житлово-побутових питань. Кожен депутат Запорізької обласної ради має фонд на надання матеріальної допомоги, який складає 300 тис. грн. У Наталії Кругляк він використаний на 100%. Його використали на допомогу: 137 громадянам, 98 тис. гривень надані на лікування дітей, 82 тисячі – на лікування пенсіонерам, 120 тисяч — на лікування онкологічних та поточних захворювань

Депутати можуть активно долучатися та організовувати благодійні акції та заходи. Цим і займається Наталія Григорівна. Коли до неї вперше звернулись з проханням допомогти організувати дозвілля для діточок з особливими потребами, яким так не вистачає позитивних вражень, вона без зайвих роздумів та з готовністю приєдналася і всебічно допомагала дітлахам.  Для дітей з інклюзивно ресурсного центру була організована подорож до Дино парку в місто Запоріжжя зі смаколиками. Іншого разу для них організували цікаву і пізнавальну екскурсія до села Роздол, де дітлахи мали змогу побувати в яблуневих садах та покуштувати яблук, а також відвідати страусину ферму. Для дітлахів з Оріхівського інтернату була організована екскурсія до Дино парку з пікніком та розважальною програмою.

Підсумовуючи добрі справи, можна задати лише риторичне запитання: для чого все це робиться? Але Наталія Григорівна має свою особисту відповідь i цитує чудовий вислів Павла Тичини: «Забудеш рідний край – твоє коріння всохне!» За її словами, цей вислів завжди надихає та надає їй нових сил для створення кращих умов життя для всіх на її рідній землі! А маючи таку підтримку людей, які справді цінують виконану роботу, вона впевнена, що на цьому ні вона, ні її команда не зупиняться. Вперед до нових звершень!

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь