НовиниПроєкт «Добрі руки»: 588 наборів гуманітарної допомоги доставлено людям...

Проєкт «Добрі руки»: 588 наборів гуманітарної допомоги доставлено людям з інвалідністю Кушугумської громади

-

Проєкт «Добрі руки»: 588 наборів гуманітарної допомоги доставлено людям з інвалідністю Кушугумської громади

Проєкт «Добрі руки» реалізується ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ ДЛЯ ОСІБ ПОХИЛОГО ВІКУ «ДОСВІД» і розрахований на гуманітарну підтримку людей з інвалідністю прифронтової Кушугумської селищної територіальної громади (що включає в себе населені пункти Балабине, Кушугум та Малокатеринівка).

Цей проєкт реалізується у партнерстві з Mercy Corps за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

Протягом 6-8 лютого 2024 року було вдало реалізовано найголовніший етап проєкту, який передбачав видачу 588 гуманітарних наборів для осіб з інвалідністю Кушугумської громади. Цей проєкт набув особливого значення, оскільки він став можливістю не лише надати практичну гуманітарну допомогу у вигляді наборів з продуктами харчування та гігієнічними засобами, але і відчутно виявити підтримку і турботу про людей з інвалідністю, на яких і розраховано даний проєкт.

Спільна робота нашої громадської організації та представників Кушугумської громади свідчить про важливість подальшої співпраці для вирішення нагальних соціальних потреб та підтримки найуразливіших верств нашого суспільства. Проєкт «Добрі руки» має безпосередній вплив на життя та добробут людей з інвалідністю в Кушугумській громаді. Ця ініціатива не лише забезпечує необхідні матеріальні ресурси, але й встановлює міцний зв’язок між громадою та тими, хто волонтерить та підтримує проєкт.

Завдяки спільним зусиллям, ми не лише вирішуємо конкретні потреби, але й сприяємо формуванню емоційно сприятливого середовища, де кожен може відчути, що його проблема буде вирішена. Ми висловлюємо подяку всім, хто долучив свої зусилля до успішної реалізації проєкту «Добрі руки».

Наша громадська організація ретельно дотримується гуманітарних принципів у всіх наших програмах та проєктах, оскільки вони є основною складовою нашої місії та цінностей, а саме: гуманність, нейтралітет, неупередженість та незалежність.

Цей проєкт фінансується урядом Великої Британії, однак виражені точки зору не обов’язково відображають офіційну позицію уряду Великої Британії.

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам