НовиниПри в'їзді до Євросоюзу у росіян вилучатимуть техніку, автомобілі...

При в’їзді до Євросоюзу у росіян вилучатимуть техніку, автомобілі та інші цінні речі

-

При в’їзді до Євросоюзу у росіян вилучатимуть техніку, автомобілі та інші цінні речі

Під час перетину кордону з Європейським союзом у громадян РФ можуть конфісковувати автомобілі, техніку та інші цінні речі. Про це йдеться у документі Європейської комісії.

Якщо громадянин Росії прибуде на кордон ЄС на власному авто, за новими нормами машина може вважатися нелегальним імпортним товаром. Транспорт буде конфісковано незалежно від того, з якою метою та на який термін ввозиться автомобіль.

«Стаття 3i Регламенту Ради забороняє придбання, імпорт або передачу, прямо чи опосередковано, товарів, якщо вони походять з Росії або експортуються з Росії. Це також включає транспортні засоби (автомобілі)», – йдеться у пояснювальній записці.

Крім цього, у громадян РФ можуть вилучити косметику, засоби гігієни (туалетний папір, шампуні, гелі для душу тощо), валізи, техніку, вироби зі шкіри та хутра, напівдорогоцінне і дорогоцінне каміння та фотокамери.

Заборона також поширюється на ввезення причепів і напівпричепів для перевезення будь-яких вантажів, а також транспортування і використання яхт.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам