НовиниПрезидент РФ підписав указ, який дозволяє депортувати громадян України...

Президент РФ підписав указ, який дозволяє депортувати громадян України з ТОТ

-

Президент РФ підписав указ, який дозволяє депортувати громадян України з ТОТ

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ, який затверджує особливості правового становища мешканців тимчасово окупованих регіонів («ДНР», «ЛНР», частин Херсонської та Запорізької областей), які вирішили не отримувати громадянство РФ.

Згідно з указом, громадяни, які проживали на територіях «нових регіонів» на момент їхнього «приєднання» до складу Росії і заявили про бажання зберегти попереднє громадянство, а також ті, хто переїхав до РФ, і не оформили російські паспорти вважатимуться іноземцями.

«Жителі нових територій, які не прийняли громадянство РФ і таким чином визнаються іноземцями, можуть бути видворені з Росії, якщо створюватимуть загрозу її національній безпеці. Зокрема, йдеться про людей, які виступають за насильницьку зміну основ конституційного ладу РФ, планують або фінансують теракти чи екстремістські злочини», — сказано у документі.

Серед іншого в документі йдеться про те, що стосовно осіб, які побажали зберегти колишнє громадянство, та осіб без громадянства, за винятком деяких випадків, не ухвалюватимуть рішень про депортацію, заборону в’їзду і небажаність перебування в РФ.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам