НовиниПутін звільнив Шойгу з посади міністра оборони РФ

Путін звільнив Шойгу з посади міністра оборони РФ

-

Путін звільнив Шойгу з посади міністра оборони РФ

Президент Росії Володимир Путін вперше за 12 років змінив міністра оборони. Посаду втратив Сергій Шойгу. Про це повідомила Рада федерацій РФ.

Новим міністром оборони стане Андрій Бєлоусов, який раніше був заступником міністра економічного розвитку РФ, а згодом і міністром цього відомства. Також він займав посаду помічника президента Росії.

Варто зауважити, що з 2022 року Бєлоусов перебуває під міжнародними санкціями всіх країн Євросоюзу, США та низки інших держав.

Натомість Сергія Шойгу призначили на посаду секретаря Ради безпеки РФ замість Миколи Патрушева, який обіймав цю посаду з 2008 року.

Як пояснив прессекретар Путіна Дмитро Пєсков, посеред війни з Україною міністра оборони змінюють тому, що відомство має бути відкритим для інновацій та передових ідей.

«Сьогодні на полі бою перемагає той, хто більш відкритий для інновацій, більш відкритий для максимально оперативного впровадження. І тому природно, що на нинішньому етапі президент ухвалив рішення, щоб Міністерство оборони очолила цивільна людина», — заявив Пєсков.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам